Grupa Medium jest wydawcą branżowych czasopism, portali i fachowych książek z zakresu zarządzania nieruchomościami, budownictwa, instalacji i elektrotechniki (Grupa Medium Sp. z o.o. Sp. k.). Ma ponad 30-letnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku. Od kliku lat jest także organizatorem profesjonalnych szkoleń i konferencji (Grupa Medium Sp. z o.o.).

Dotychczasowe doświadczenia, świadomość potrzeb rynkowych oraz wieloletnia współpraca z ekspertami z branży pozwala nam na dostosowanie programów konferencyjno-szkoleniowych do potrzeb uczestników.

W konferencjach i szkoleniach organizowanych pod patronatem miesięcznika „Administrator i Menedżer Nieruchomości” uczestniczą zarządcy nieruchomości budynkowych, m.in. spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, towarzystw budownictwa społecznego, mienia publicznego oraz firm zarządzających komercyjnymi nieruchomościami mieszkaniowymi i biurowymi.

Zakres tematyczny organizowanych przez nas szkoleń obejmuje szeroko rozumiane gospodarowanie nieruchomościami – od aspektów prawnych, finansowych, po techniczne. Szkolenia prowadzą wykładowcy z wieloletnim stażem szkoleniowym, znawcy zagadnień z zakresu zarządzania, praktycy zawodu.

Oferta szkoleniowa jest zróżnicowana – szkolenia jednodniowe, otwarte, zamknięte, na indywidualne zamówienie.

Nasze szkolenia charakteryzują się przede wszystkim praktyczną wiedzą przekazywaną w przystępny sposób – w formie wykładów z elementami warsztatów oraz możliwością zadawania pytań i dyskusji nt. wybranych problemów z zakresu tematyki szkolenia. Małe grupy szkoleniowe – to kolejny atut naszych wydarzeń. Nasi uczestnicy wielokrotnie podkreślają, że dobra komunikacja z grupą i wykładowcą stanowią dla nich ogromną wartość.

Ponadto w swojej działalności dbamy o najwyższą jakość usług szkoleniowych. Działamy zgodnie ze Standardem Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0. Posiadany certyfikat daje uczestnikom gwarancję udziału w profesjonalnych szkoleniach prowadzonych przez uznanych ekspertów, a także dostęp do funduszy EFS w ramach Bazy Usług Rozwojowych PARP.

Nowości w branży, oferty szkoleniowe, dzielenie się doświadczeniami – wszystko to na portalu administrator24.info oraz profilu FB

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na bezpłatny newsletter portalu administrator24.info

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Medium z siedzibą w Warszawie, ul. Karczewska 18 w celu w celu przesyłania informacji handlowych serwisu www.administrator24.info. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018 r.