Ekspert w zakresie zarządzania nieruchomościami, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z prowadzaniem remontów, rozbudów i rewitalizacji obiektów budowlanych.

Z nieruchomościami związany od ponad 25 lat. Był przewodniczącym rady nadzorczej WSMB ATENA, realizującej szereg własnych inwestycji mieszkaniowych. Później przez wiele lat pracował w firmach deweloperskich J.W. Construction Holding S.A. i Budner S.A., gdzie uczestniczył i prowadził realizację projektów deweloperskich, wprowadzał system zarządzania ISO 9001 oraz SAP, zarządzał wybudowanymi przez deweloperów nieruchomościami.

Licencjonowany zarządca nieruchomości (nr 7687). Od 2009 prowadzi własną działalność gospodarczą, m.in. w zakresie zarządzania nieruchomościami i prowadzenia szkoleń.

Członek honorowy Stowarzyszenia Przedsiębiorczości w Nieruchomościach, członek zwykły Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości „Warecka” oraz były członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej zarządców nieruchomości.

Autor licznych publikacji związanych z zarządzaniem i utrzymaniem obiektów budowlanych, prowadzeniem książki obiektu budowlanego, rozliczaniem mediów, prowadzeniem finansów we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych

Książki dostępne są w Księgarni Technicznej.

Szkolenia:

Zasady prowadzenia książki obiektu budowlanego

„Procedury w zarządzaniu nieruchomością, w tym, jak skutecznie przygotować i przeprowadzić zebranie wspólnoty”

„Rozliczanie ciepła i ciepłej wody w budynkach wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych”